Kampania Calvin Klein Eternity 2014
W tym roku kultowe perfumy Calvin Klein Eternity kończą 25 lat! Tego rodzaju, okrągłe rocznice wypada celebrować w wielkim stylu i z nieskrywaną nostalgią, tym bardziej że jest co wspominać: za epoką, w której zaczęła się legenda zapachu, stoją wspaniałe historie i zawrotne kariery.
Pierwszą twarzą Eternity, dokładnie w 1988 roku, została Christy Turnglington, wtedy jedna z najgorętszych dziewczyn sezonu, a już za chwilę supermodelka dekady oraz ulubienica Chanel i Versace. Na przestrzeni lat amerykańska piękność powracała w kolejnych reklamach Calvin Klein Eternity, by w 1995 roku wystąpić w najsłynniejszej z nich: przed obiektywem Petera Lindbergha i u boku Marka Vanderloo.
Z okazji urodzin zapachu, marka postanowiła wskrzesić to kultowe, czarno-białe ujęcie i wykorzystać je w nowej kampanii promocyjnej 2014. Na tym jednak nie koniec rewelacji: 45-letnia dziś Christy ponownie pozuje dla Eternity, ale tym razem już w objęciach męża, aktora Edwarda Burns’a. Intymne, przesycone uczuciem potrety to zasługa innego zakochanego duetu – Inez & Vinoodh.
Kampania Calvin Klein Eternity 2014
Kampanię tworzą dwie namiętne fotografie w malowniczej scenerii. – Christy i Ed stanowią parę doskonałą do prezentowania ponadczasowego zapachu, jakim jest Eternity. – zachywca się CEO Calvin Klein, Tom Murry. Wspólne pozowanie okazało się dla nich zresztą nie lada frajdą! – Cały czas żartowaliśmy podczas pozowania. – opowiada z ekscytacją Christy – Bo z jednej strony to o wiele łatwiejsze, robić tego rodzaju zdjęcia z kimś kogo dobrze znasz i jesteś tak blisko w prawdziwym życiu, ale z drugiej strony zabawne: być z życiowym partnerem i mieć wokół tylu ludzi.
Podczas gdy klasyczny Eternity jest ciągle dostępny w sklepach, nowy Eternity Night pojawi się dopiero w sierpniu. Część dochodu ze sprzedaży zapachu w błękitnej butelce z limitowanej edycji wesprze konto fundacji Turlington-Burns, Every Mother Counts (EMC), która działa na rzecz ciężarnych kobiet, zapobiegając śmierci podczas ciąży i porodów w krajach z ograniczonym dostępem do opieki medycznej.